Mad Lions

Mad Lions testuje nowych zawodników

Wygląda na to, że Kuben nie rzuca słów na wiatr i od razu wziął się porządnie do roboty w roli nowego trenera. Niedługo trzeba było czekać na pierwsze rezultaty jego działań. Mad Lions jest w trakcie testowania przynajmniej pięciu nowych graczy. Wśród testowanych obecnie zawodników znalazł się polski akcent, o którym wspominaliśmy kilka dni temu – Filip „tudsoN Tudev”. Pozostałymi zawodnikami, którym na żywo przyglądało się Mad Lions są: Litwin Justinas „jL” Lekavicius, Ukrainiec Volodymyr „Woro2k” Veletniuk, Łotysz Kristers „keen” Darznieks oraz Hiszpan Pere „sausol” Solsona Saumell. Jednocześnie z zespołem trenuje jedyny zakontraktowany gracz hiszpańskiej organizacji – TMB. Tylko część nazwisk może być znane szerszej społeczności. O byłym zawodniku Team Secret wspominaliśmy w poprzednim tekście, ale polski kibic powinien również kojarzyć stand-ina sAw oraz woro2k, który wyrzucił Anonymo za burtę zamkniętych kwalifikacji do Dreamhack Open January. O pozostałych dwóch zawodnikach póki co wiadomo niewiele. Keen reprezentował barwy UMX, a jL litewskie grazhtas.

Mad Lions stawia na młodość

Widać, że organizacja chce stawiać na młodych zawodników. Żaden z testowanych graczy nie świętował jeszcze dwudziestych drugich urodzin. Organizacja nie boi się również barier językowych i kulturowych, bo mamy tutaj mieszankę bardzo międzynarodową, od zachodu do wschodu Europy. W składzie próżno szukać dwóch zawodników reprezentujących jeden kraj. Przyszłość pokaże, czy taka mieszanka zadziała tak jak sobie to zaplanowali trenerzy, z Kubenem na czele.

Dalsze plany zespołu

Na ten moment nie wiadomo czy wyżej wymienieni gracze zostaną pełnoprawnymi członkami zespołu. Według naszych informacji jest to bardzo prawdopodobne, bo drużyna od jakiegoś czasu trenuje w tym ustawieniu. Polishleaks.pl skontaktowało się z Mad Lions w celu wyjaśnienia planów organizacji, ale na ten moment nie planuje ona wyjaśniać sytuacji. Pełen skład powinniśmy poznać w najbliższej przyszłości, ponieważ już pod koniec marca Mad Lions mają wziąć udział w turnieju międzynarodowym. Pierwsze wyniki pokażą, czy droga obrana przez zespół jest odpowiednia.


Twitter

Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like